“Klid, pochopení a pocit bezpečí s velkým přesahem duchovních kvalit - to jsou věci, které u tohoto úžasného člověka a průvodce dominují. Dokáže naslouchat, ale přitom jemně dovést k podstatě někdy i “nepojmenovatelného”.

Rega (zpěvačka, Hradec Králové)

 

“Tomáše jsem poznala v naší společné bývalé práci ve financích. Už od začátku jsme si měli co říct... a vzájemně se tak něčím obohatit. Je to člověk citlivý a vnímavý... v jistém směru i s bohatou osobní zkušeností. Je schopný druhému naslouchat a chápat i věci "pod povrchem"... Nemá potřebu vnucovat vlastní názory, ale spíš rozšířit obzory v možnostech řešení problémů... ”

Jana (asistent pedagoga, okr. Benešov)

 

"Tomáše jsem potkala před několika málo lety, kdy mi byl tak trochu průvodcem v cizí zemi a kde jsem byla v energiích, které pro mě byly nové. Pomohl mi svou přítomností a podpořil mě (i když o tom nemusel vůbec vědět) v okamžicích, kdy jsem byla unavená, zmatená, ztracená a radoval se se mnou, když jsem se našla, odpočinula si a zorientovala se. Byl u toho! A to se nedávno opakovalo, už v domácím prostředí, ale ve velice podobných energiích, bosenské pyramidy jsme vyměnili za pyramidu sice menší, ale také velice silnou, jím vystavěnou a opečovanou. Původně jsem očekávala setkání s milým a vstřícným člověkem, kterého mám moc ráda, to se také událo a s rozpaky jsem čekala co se mnou udělá pobyt v této "jeho" pyramidě, velká očekávání jsem  ale neměla. Byl to silný proud energie, který mě na chvilku zastavil a pobídl mě k přehodnocení některých dějů okolo mně .... Shrnu to, kdo chce zažít působení soustředěné energie, kdo chci uctít tento druh energie, kdo chce potkat milého a laskavého člověka, ten ať využije nabídky, která tu pro mnohé je .... Tomáši děkuji a přeji Ti mnoho radosti z Tvého tvoření!"

Mirka (Popovičky)