Vyhledat
  • hvezdazeme

Pyramidy

Egypt, Mexiko, Čína, Rusko, Ukrajina, Bosna a další. A také město Říčany. Všude na těchto místech jsou pyramidy. Jen jsou zkrátka různě velké :-) V mnoha oblastech našeho života se tvrdí, že na velikosti záleží. U pyramid to platí zejména s ohledem na „dosah“ jejich energie. Ty největší pyramidy na světě reálně energeticky podporují celé oblasti a prostřednictvím jejich vzájemného propojení působí na energie proudící po celé této planetě. Ty tzv. malé pyramidy „pracují“ především lokálně v daném místě a jeho nejbližším okolí. I v Čechách je jich docela dost a některé nejsou až tak malé.

Ta v Říčanech, kterou opečovávám, má základnu přes 3 metry, dá se v ní pohodlně ležet (i ve dvou :-), sedět na meditačním polštářku nebo v křesle, a pokud nejste basketbalista, můžete se v ní i postavit – hlavu tak máte přesně ve špičce, zatímco nohy na základně. Celé tělo se tak stane součástí energetického víru jehož síla záleží především na tom jak moc se pyramidálním energiím otevřete. To však platí pro každou polohu, kterou si pro pobyt v pyramidě vyberete.

Je důležité citlivě vnímat své tělo a pocity a energie nehamounit – spíše je sledovat a pokud máte pocit, že už jste dostali dost, je zbytečné brát si víc než unesete. Po hodině strávené v pyramidě může přijít potřeba se uzemnit, tím se užitek z pyramidálních energií ještě více ukotví v celém energetickém systému člověka. Kromě lidí je v říčanské pyramidě pravidelně, vlastně neustále nabíjena voda ve skleněných nádobách a občas také krystaly.

A co zima? Pyramida není vytápěná, ale má látkový mandalový oblek. V křesle vystlaném polštářky a dekami v ní vítr nefičí, ale energie ano! S šálkem horkého bylinkového čaje se v ní dá „pracovat“ i při teplotách kolem bodu mrazu. A při ještě větší zimě - pokud nejedete Wim Hofa - můžeme na chvilku pustit i přímotop.

Kdy můžete přijít?

Pyramida je pro Vás k dispozici od pondělí do pátku kromě středy od 8:30 po celý den. Vždy prosím o předchozí telefonické/e-mailové objednání s ohledem na mé další aktivity. Po dohodě je možná i návštěva o víkendu.

V radosti a vděčnosti

Ramanel

https://www.putovanikdusi.com/nabidka


61 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Cesta srdce