Profilovka 1_edited.jpg

Ramanel (Tomáš Dvořák)

Cestou přes vysokoškolské vzdělání v oblasti financí a psychologie, rockové kapely, práci v oblasti řízení peněz v mezinárodních korporacích a paralelně s tím cestou jógy, zenových meditací, klasické hudby, akupunktury a homeopatie, duchovní prací s několika mými učiteli Petry (Chobot,  Kohl, Matuška), přes spojení s probuzenou bytostí Naropou a opakované návštěvy bosenských pyramid jsem stanul až v bodě, kdy spolutvořím se svými klientkami a klienty nové způsoby našeho bytí v přítomnosti a společně otevíráme nové možnosti jak žít, být, tvořit, jak se v čistotě dívat na každodenní výzvy a jak pracovat sám se sebou směrem ke své celistvosti a k pevnému vnitřnímu klidu, k uvědomění si božího řádu v každém z nás.

Rád bych zde také ve vděčnosti uvedl jména těch, které považuji za své učitele:

Naropa

Jiří Ledvinka

Ramona Siringlen Eloíí Ra

Gregoire Debailly (Sótó zen)

Petr Chobot (regrese, meditace)

Višvaguru Mahéšvaránanda (jóga)

Petr Kohl (průvodce krajinou srdce)

Václav Kořínek (Wendy Zulu, hrdelní hlas)

Petr Matuška (vrchní navnímávač bosenských výprav)

Děkuji také za dlouholetou podporu a celostní přístup k lidskému zdraví: Mudr. Janě Wankatové a Mudr. Janě Richterové

A ryze prakticky a ve struktuře :-), tedy mé vzdělání a kurzy:

Absolvent Vysoké školy ekonomické v hlavní specializaci Finance a vedlejší specializaci Psychologie a sociologie.

Po VŠE jsem absolvoval jeden úžasný ročník Institutu základů vzdělanosti při Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze (Trvale udržitelný rozvoj, Filosofie a Sociologie).

V roce 2012 jsem absolvoval kurz Dale Carnegie Training: Efektivní komunikace a osobní vztahy.

Prošel jsem množstvím obohacujících kurzů v oblasti duševní hygieny, osobního řízení, týmové spolupráce, organizace času, vedení týmu, psychologie a motivace. To vše v dobách mé manažerské praxe v úspěšných mezinárodních firmách – i těm vděčím za hodně.

V roce 2019 mi bylo sděleno podporující duchovní jméno Ramanel. Skoro celý rok jeho vibrace v tichu prostupovaly mými strukturami než přišel impulz k jeho veřejnému používání.