IMG_3273.JPG

Harmonizační pobyt v meditační pyramidě

Pyramidy jsou generátorem energie, čistí, harmonizují, nabíjejí energií. Nyní máte možnost spočinout v harmonizační pyramidě o velikosti základny 3 metry na střešní zahradě rodinného domu v Říčanech.


Pobyt v pyramidě je možné objednat samostatně nezávisle na osobní konzultaci.


Po individuální konzultaci je dobré nechat vše „dosednout“ krátkým pobytem v pyramidě.

 

Individuální transformační a zklidňující sezení - podle přání se zaměřením na aktivaci vnitřního slunečního portálu - zesílení propojení se Zdrojem

Setkání probíhají v meditačním prostoru rodinného domu nebo na střešní terase u pyramidy.

Po předchozí domluvě možné také v Praze v blízkosti Hlavního nádraží v centru Adaraya nebo online.

IMG_6947_edited.png
 

Meditace

Individuální nebo v menší skupině. Na úvod si povíme něco o dechu, pozici těla, záměru a pak už stačí jen trochu odvahy být sám se sebou v tichu.

Do ticha se může ozvat můj hlas, pokud přijde něco, co je třeba říct.

Možnost stažení a nahrání meditace přímo pro Vás.

Úterní pravidelná on-line setkání s meditacemi - v 10:00 a v 19:30 (Messenger  nebo GoogleMeet). V případě zájmu mi napište pro další informace.

IMG_3189.JPG
 
IMG_3325.JPG

Zvuková koupel aneb soukromý koncert

Koncert pro Vaše tělo i duši na hudební nástroje s uvolňujícím a někdy až léčivým potenciálem: stardrum, gong, didgeridoo, africké bubny, tibetské misky a zvon, kartálky, brumle, hrdelní hlas. Po masáži možnost všechny zvukové nástroje svobodně vyzkoušet.


Kdo si hraje, nezlobí :-)

 

Uzemňovací balíček

Po úvodním povídání při bylinkovém čaji uvařeném z pyramidální vody si ukážeme jednoduchá cvičení, jejichž cílem je propojení s touto úžasnou planetou.


V souladu s plynutím bude následovat vedená individuální meditace (dle počasí v pyramidě) se zaměřením na propojení se Zemí a/nebo zvuková koupel s použitím uzemňujících vibrací - didgeridoo, bubny, zpěv.

IMG_3190.JPG
 
IMG_5910_edited.jpg

Přednášky

Spíše společné diskuse na témata aktuální pro každého z nás: zdraví, sebeláska, vztahy, hojnost, jak zpracovat probíhající změny v nás i ve společnosti a další.